Актуальні події у ДЮЦ «Штурм»: Передача закладу під освітнє управління та намагання дискредитації

Опубликовано Треплов Валерий - пн, 04/12/2023 - 12:16
о

22 листопада 2023 року рішенням міської ради Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацький центр 'Штурм'" Дніпровської міської ради було передано у підпорядкування управлінню освіти департаменту гуманітарної політики ДМР. Це рішення виникло на тлі рекомендацій МОН щодо створення міжшкільних ресурсних центрів для викладання предмета "Захист України" (термін реалізації 2022-2025 рр.), активізації роботи військово-патріотичних гуртків, в тому числі під час змішаного та дистанційного навчання, а також впровадження факультативних занять (курсів за вибором) для учнів 8-9-х класів за напрямом "Захист України".


Під час передачі закладу виявився неприємний факт: контракт з попереднім керівником не було продовжено ще з літа 2023 року через прикрі обставини, про які наразі ми не прагнемо повідомляти громадськість, але за суспільним запитом ми це зробимо. Необхідність у призначенні нового керівника, який є фахівцем у галузі освіти та вже зарекомендував себе як гарний кризовий менеджер, виникла через відсутність керівника.
На жаль, ми дізналися, що в суботу, 02.12.2023 року, група "невстановлених" осіб розпочала підбурювання викладачів, тренерів та відвідувачів ДЮЦ "Штурм" на несанкціоновані протести, розповсюджуючи навмисно викривлену та спотворену інформацію щодо "захвату" закладу та призначення некваліфікованого керівника. Нижче наведено цитування, зберігаючи граматику і лексику оригіналу:
"УВАГА! ВАЖЛИВО! Шановні батьки! В колективі 'Штурму' трапилася прикра подія. Нашій Ірині Анатоліївні в серпні не продовжили контракт та звільнили з посади директора без пояснень та аргументів... 'новий директор' призначений не для розвитку закладу, а для його руйнування... Тому що новобудови вже дуже близько до нашого приміщення... довіряйте інформації, яку надаємо МИ, а не замовлені... У нас є лише 2 дні. Чекаємо всіх небайдужих сьогодні з 13:00 до 19:00 і завтра 9:00-19:00. Штурм-Перемога, вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 9. Штурм-Крокус, вул. Квартальна, 8)".


Повідомляємо, що для департаменту важливо зберегти рівень та славу закладу, його колективу, тренерського складу та вихованців. Тому призначений директор повністю відкритий для діалогу, готовий роз'яснювати правила та принципи подальшої роботи закладу, чим і буде зайнятий відтепер.


Ми б хотіли зберегти ім'я славетного "Штурму", але виявилося, що цей бренд зареєстрований на попередньому керівнику особисто. Тож ми залишимо це на розсуд суду.