30 ліфтів до кінця весни: Дніпро продовжує лагодити аварійні підіймачі для комфорту мешканців

Опубликовано Треплов Валерий - пн, 01/04/2024 - 18:33
о

Дніпро продовжує лагодити будинки містян задля їхнього комфорту. Поточний ремонт ліфта зараз триває по вул. Юрія Липи, 9 (колишня вул. Усенка). У цьому домі на 10 поверсі вже 32 роки мешкає Галина Філіпова. Жінка каже: останні кілька років підіймач дуже погано працював та був шумним. 


«Коли ліфт не працював, мені доводилось сидіти вдома та чекати поки хлопці полагодять його. Тож ми безмежно раді, що нам сьогодні замінюють його на новий. Я ще поки не користувалась ліфтом, чекаю коли вже його дороблять, але з переваг — він у кілька разів тихіше їздить, ніж його попередник. Тож ми дуже вдячні за новенький ліфт», — поділилась пані Галина. 


Тут уже проводять пусконалагоджувальні роботи. До цього підрядники замінили у підіймачі кабіну, електрообладнання та інші важливі деталі, без яких ліфт не міг би працювати. 


«Стан старого ліфта підтримували, ремонтували одразу як він ламався. Але обладнання вже відслужило своє. Тож на цей рік ми поставили його у план на ремонт. Роботи розпочали у кінці лютого, і зараз ще 4 дні пильнуємо за ліфтом, аби все справно працювало», — розповів представник КП «Жилсервіс-5» Дніпровської міськради Володимир Тітов. 


На сьогодні у Дніпрі проблема довгочасно нерухомих ліфтів вирішена. 


«Лише з початку року ми замінили 15 підйомників у різних куточках міста. Стільки ж замінимо до кінця весни. Наступні ж ремонти залежатимуть від фінансування, але сподіваємось, що зможемо зробити якомога більше. Також хочу нагадати, що в кожному ліфті є контакти обслуговуючої компанії. Тож, якщо ви застрягли у ліфті або ж помітили, що він погано працює, телефонуйте одразу за тими номерами, які вказані у кабіні підіймача, аби бригада приїхала та перевірила. І якщо він вже зовсім несправний, ми додаватимемо ці адреси у план на поточний ремонт або ж на заміну ліфта», — розповів представник департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Єгор Худяков. 


А у будинку № 116 по Донецькому шосе  триває заміна труб теплопостачання. Людмила Іванівна мешкає тут понад 40 років. Каже: пориви труб теплопостачання були, але Міська аварійна служба приїжджала та швидко лагодила. 


«Проблеми, що в нас довго не було тепла, такого не було. Хлопці швидко реагували і усували усі несправності, але, звісно, усе з часом треба замінювати. Тож ми дуже вдячні хлопцям за гарну роботу і за нові труби тепла», — поділилась  мешканка буд. № 116 по вул. Донецьке шосе Людмила Іванівна. 


Нині тут міняють старі іржаві труби на поліпропіленові. Вони якісні, мають більший строк експлуатації та не піддаються корозії. 


«Труби міняємо у 6 під’їздах з 8, адже у першому та другому їх замінили раніше. Старі труби вже своє відслужили і останнім часом їх часто проривало. Тож вирішили провести поточний ремонт систем опалення, аби весь будинок був з новими трубами опалення  та новий опалювальний сезон мешканці зустріли без проблем», — розповів Володимир Тітов. 


На сьогодні підрядники вже замінила 20 труб теплопостачання у різних куточках Дніпра, ще 20 – замінять найближчим часом.


«За березень 2024 року Міська аварійна служба виконала на 100 % понад 3 000 заявок. Вони пов’язані з опаленням, системами холодного водопостачання та каналізації, а також з електросистемами. На день надходить близько 100 заявок. Звернутись до Міської аварійної служби  можна цілодобово як онлайн, так і за номером: 736-10-02», — підсумував Єгор Худяков.