Водіям з Дніпра хочуть заборонити їздити на авто без глушників

Опубликовано Треплов Валерий - чт, 16/11/2023 - 14:23
м

Для водіїв в Україні готують нову заборону на машини, які не мають глушників. Це пов'язано із заходом для зменшення шумового забруднення.

Українська влада розглядає можливість введення заборони на використання автомобілів без глушників, з метою зменшення шумового забруднення. Михайло Подоляк, радник голови Офісу Президента, наголосив на важливості цього кроку. Наразі поліція не має повноважень для перехоплення водіїв, чиї транспортні засоби надто шумні. Проте розробляється законопроєкт, спрямований на надання владі необхідних повноважень для боротьби з цією проблемою.

Точні терміни введення цього закону залишаються невизначеними, але уряд активно працює над цим питанням. В паралель розглядається законопроєкт, який передбачає визнання іноземних сертифікатів відповідності, за винятком російських та білоруських. Цей крок має спростити митне оформлення імпортованих автомобілів та значно знизити вартість їх імпорту.

Майбутня заборона на використання авто без глушників, ймовірно, здобуде широку підтримку в суспільстві, де багато людей вважають шум неприпустимим. Нинішні обмеження для поліції можуть бути усунуті завдяки запропонованому законодавству, яке обіцяє ефективний підхід до цієї проблеми.

За матеріалами Дніпро Оперативний.