Практичний підхід: як ефективно витягнути авто зі снігу, користуючись тросом

Опубликовано Треплов Валерий - пн, 29/01/2024 - 09:13
о

Зима - це час року, коли сніг може стати серйозною проблемою для автомобілістів. Якщо ви застрягли у снігу, не панікуйте. «Дніпро Оперативний» розкаже, як витягнути свій автомобіль самостійно, не пошкодивши його.

Крок 1: Вибір троса

Перше, що вам потрібно зробити, це вибрати правильний трос. Рекомендується використовувати динамічний трос з високою міцністю. Він витримує великі навантаження і не розривається при різких ривках. Довжина троса повинна бути достатньою, щоб забезпечити натяг, але не надто довгою, щоб він не перекрутився.

Крок 2: Вирівнювання коліс

Перед тим, як почати буксирування, переконайтеся, що колеса автомобіля, що застряг, вирівняні і спрямовані вперед. Це допоможе уникнути зайвих пошкоджень підвіски та кермової системи.

Крок 3: Підготовка до буксирування

Попросіть водія автомобіля, що застряг, увімкнути аварійні вогні і переконатися, що ручне гальмо не активоване. Потім підключіть трос до передньої частини автомобілів.

Крок 4: Буксирування

Автомобіль, який буксирує, повинен почати рухатися повільно, поступово збільшуючи швидкість. Водій автомобіля, що буксирується, повинен плавно натискати на газ і при необхідності пригальмовувати, щоб уникнути пробуксовки і зіткнення.

Обидва водії повинні уважно стежити за рухом своїх автомобілів. Необхідно уникати різких ривків і зупинятися за перших ознак проблем. 

За матеріалами Дніпро Операративний.