16 травня у Дніпрі відбуваються тимчасові корективи у роботі громадського транспорту через ремонтні роботи на трамвайних коліях та мережі зливової каналізації, повідомляє міська влада.
Зміни в русі трамваїв і автобусів
- Рух трамвая №16 тимчасово призупинено через ремонт на перехресті проспекту Богдана Хмельницького та вулиці Чорних Запорожців.
- Автобуси №18, №55 та №151А курсують за об’їзними маршрутами через вулицю Краснопільську.
- Кінцева зупинка автобуса №85 перенесена біля будівлі за адресою вулиця Чорних Запорожців, 2А (поруч з відділенням «Нова пошта»).
- Кінцева зупинка автобуса №136А тимчасово розташована на проспекті Богдана Хмельницького, 123 замість вулиці Інженерної.
Обмеження через ремонт зливової каналізації
- Тролейбусні маршрути №2 і №12 об’єднані у тимчасовий маршрут «ж/м Парус – ж/м Перемога (пров. Добровольців)» через закриття вулиці Князя Володимира Великого.
- Тролейбуси №7, №14, №17, №20 та автобус №38 завершують маршрут на вулиці Князя Володимира Великого біля «Мост-Сіті центр».
- Кінцеві зупинки автобусів №23, №57А, №88 тимчасово перенесені на площу Успенську.
- Автобус №120 закінчує маршрут на вулиці Володимира Мономаха поруч із кінцевою зупинкою автобуса №121.
Зміни маршрутів
- Автобус у напрямку ж/м Перемога рухається за новою схемою через вулиці Володимира Мономаха, проспект Дмитра Яворницького, Воскресенську та Січеславську Набережну.
- Автобус №121 у напрямку ж/м Парус здійснює об’їзд через вулиці Володимира Мономаха, проспект Дмитра Яворницького, Юліуша Словацького та Січеславську Набережну.
Місто продовжує роботи з ремонту транспортної інфраструктури, що позитивно впливає на якість пасажирських перевезень.
