У Дніпрі створять службу раннього втручання для допомоги і підтримки сімей з дітьми з порушеннями психічного та фізичного розвитку

schedule 24/06/2020 - 17:20
person Автор: nvolnianska
Сессия

У Дніпровському центрі соціальної підтримки «Довіра» відкриють нове відділення – службу раннього втручання для допомоги і підтримки сімей з дітьми з порушеннями психічного та фізичного розвитку. Таке рішення ухвали депутати міськради під час 58-ї чергової сесії. Нова служба запрацює влітку 2021 року. 

Дитина разом з батьками чи особами, які їх замінюють, зможе перебувати у згаданому відділенні протягом дня. Їй надаватимуться різні послуги: соціальна адаптація, інтеграція чи реінтеграція в суспільство, консультування, реабілітація тощо. 

Серед іншого, фахівці створюватимуть індивідуальні програми супроводу дитини та її сім’ї, допомагатимуть батькам у створенні оптимальних умов для збереження здоров’я дитини, її розвитку, виховання, навчання тощо; за необхідності організують проведення додаткового медичного обстеження дитини, консультацій лікарів вузьких спеціалізацій. Головне завдання – комплексно допомагати таким родинам, аби запобігти направлення дітей до інтернатних закладів. 

Наразі у відділеннях центру соціальної підтримки «Довіра» перебувають 60 сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Теги

Комментарии

Новости партнеров