Борис Філатов: пропозиції щодо впорядкування таких майданчиків, як Будинок мистецтв,варто обговорювати разом із територіальною громадою

21/01/2020 - 13:39
Автор: Анастасия Кацай

Нині Будинок мистецтв, котрий розташований у будівлі колишнього кінотеатру «Червоногвардієць», є майданчиком, котрий фактично повністю знаходиться на міському фінансуванні. Місто платить туди 2,3 млн грн, і майже всі вони йдуть на зарплати. Разом з тим, цей будинок культури не продаватимуть і не розганятимуть, натомість наведуть там лад.

У випадку з Будинком мистецтв інтересантами розбурхування ситуації є директори комунальних підприємств, котрі сидять на комунальному майні і коштом платників податків заробляють гроші.

Натомість у будівлі є велика кількість приміщень і залів. Їх можна здавати на оренду і заробляти самостійно.

«Можна вести там нормальну господарську діяльність, а не просто сидіти, касувати гроші і при цьому прикривати іншими людьми свої шкурні інтереси. Я відкритий для будь-якого діалогу, і разом з територіальною громадою, в діалозі з нею, ми знайдемо всі варіанти вирішення цих проблем», – заявив міський голова Дніпра Борис Філатов у коментарі до авторської передачі на youtube-каналі.

Подивитися програму «Запитай Філатова» можна тут:

Теги материала

Комментарии

Об авторе

Анастасия Кацай

Новости партнеров