На допомогу від міжнародних організацій можуть розраховувати не лише ВПО. Так недавно Мінсоцполітики оголосило, що УВКБ ООН виплатить грошову допомогу більш ніж 65 тисячам пенсіонерів, які не являються ВПО.
Щоб отримати гроші, необхідно зареєструватися через портал єДопомога. Якщо ви не являєтеся пенсіонером, то доступний інший спосіб заробітку - гра на гроші в онлайн казино.
Хто має право на отримання допомоги
Дані більш ніж 65 000 літніх людей були передані УВКБ ООН - Управлінню у справах біженців. За цими даними організація виплатить людям грошову допомогу. Про це сповістила Марина Лазебник, міністерка соціальної політики України.
співробітництво проводиться у рамках Меморандуму про співпрацю між цими двома установами.
Передбачається, що кожен пенсіонер у списку отримає 6600 гривень. Гроші будуть виплачені протягом трьох місяців частинами по 2200 грн.
Право на виплату мають українські пенсіонери, які залишили заявки на державну допомогу. Зробити це можна через портал єДопомога.
Зверніть увагу, що мова йде саме про пенсіонерів, які не отримали статус ВПО, але попри це потребують допомоги у складних життєвих обставинах. В першу чергу, виплати стосуються людей, які:
- перебувають на окупованих територіях,
- проживають в деокупованих областях,
- мешкають у місцях, де зараз ведуться бойові дії.
Як залишити заявку на виплату допомоги
Отримати грошові виплати можуть також ті пенсіонери, які ще не залишали заявку.
Щоб потрапити у чергу на отримання грошової допомоги від ООН, виконайте наступні дії:
- Перейдіть на сайт Міністерства соціальної політики єДопомога Міжнародна - https://aid.edopomoga.gov.ua
- Знайдіть кнопку “Заповнити заявку на допомогу” та натисніть на неї.
- Оберіть свій соціальний статус - “Пенсіонер”.
- Заповніть інформацію про свої персональні дані. Потрібно вказати прізвище, ім'я та по-батькові, індивідуальний податковий номер (ІПН), дату народження та номер телефону. А також погодитися на обробку персональних даних.
- Вкажіть свої паспортні дані. Замість паспорту також можна використати посвідчення на тимчасове чи постійне проживання, свідоцтво про народження дитини чи тимчасове посвідчення громадянина України.
- Вкажіть точну адресу поточного місця проживання. Зверніть увагу, що якщо ви зараз проживаєте не за місцем прописки - ввести треба саме актуальну адресу вашого перебування.
- Зазначте, чи є у вас на утриманні неповнолітні діти чи недієздатні особи.
- Введіть номер банківського рахунку, на який ви бажаєте отримувати міжнародну допомогу. Номер потрібно вказувати у форматі IBAN - UA та 27 цифр. Восьмизначний номер картки Привату чи Моно не підходить, проте ви можете в своїх налаштуваннях онлайн банкінгу знайти відповідні їм IBAN-номери.
- Пройдіть перевірку, що ви людина, за допомогою капчі.
Всього для заповнення заявки треба виконати 7 кроків. Якщо певний з кроків у вас не завантажується - зачекайте деякий час. Платформа буває перевантажена, тоді вона працює значно повільніше.
У разі, якщо ви бажаєте змінити якусь інформацію, завжди можна повернутися на попередній крок за допомогою стрілочки.
Після того, як ви заповните заявку, необхідно зачекати. Інформація буде перевірена та передана на обробку. Статус розгляду заявки можна переглянути тут же на сторінці порталу.
Зверніть увагу, що після залишення заявки всі вказані вами дані будуть верифіковані. Тим, хто чесно претендує на отримання допомоги, боятися нічого. Ця процедура застосовується, щоб відсіяти людей з інших категорій, які не мають права на цю виплату.