У Дніпрі явка станом на 14:00 складає 16%

schedule 22/11/2020 - 15:06
person Автор: Татьяна Кобылева
Станіслав Жолудєв

У Дніпрі голова правління «Комітету виборців України» Станіслав Жолудєв закликав людей голосувати та підкреслив, що виборчі дільниці працюють у штатному режимі та забезпечені всіма необхідними індивідуальними та груповими засобами захисту. 

«Ви повинні розуміти, чим нижча явка, чим більша ваша пасивність, тим більша вірогідність того, що різноманітні схеми маніпуляцій або фальшування можуть спрацювати на цих виборах», - підкреслив Станіслав Жолудєв. 

Також голова правління «Комітету виборців України» розповів про порушення під час голосування. 

«Спостерігачами Комітету виборців України зафіксовано щонайменше 6 випадків фотографування виборчих бюлетенів виборцями в місті Дніпро. Є один зафіксований випадок, коли виборець просто з’явився на виборчу дільницю і після голосування вимагав грошей за голосування за певного кандидата, бо йому обіцяли. Є побоювання і стосовно телеграм-каналів і вайбер-груп, які вже налічують понад 25 тисяч учасників. Якщо всі ці люди, яким обіцяли через ці канали по 1,5 тис. грн за певного кандидата, реалізують таку можливість, це буде кричуща ситуація, яка суттєво вплине на результат», - висловив занепокоєння Станіслав Жолудєв. 

По інформації з виборчих комісій, явка станом на 14:00 складає 16%.

Теги

Комментарии

Новости партнеров