У Дніпрі кількість одужавших від COVID-19 зростає у геометричній прогресії

schedule 23/11/2020 - 11:06
person Автор: Анастасия Кацай
У Дніпрі кількість одужавших від COVID-19 зростає у геометричній прогресії

Станом на 23 листопада в Дніпрі зареєстровано 15 158 випадків захворювання на COVID-19, разом з тим одужала 10 601 людина. 

Таким чином, у місті спостерігається чітка тенденція – кількість людей, які одужали, зростає у геометричній прогресії. Про це під час брифінгу повідомила завідувачка амбулаторії № 5, сімейна лікарка КНП «Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 6» ДМР Олена Герасименко.

На сьогодні 3839 пацієнтів лікуються амбулаторно, в стаціонарах знаходяться 718. У місті продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Вони здійснили 6678 виїздів та обстежили 46 675 осіб.

«Ще раз хочемо нагадати. Бережіть себе та зміцнюйте свій імунітет. Повноцінно харчуйтеся, відпочивайте, а також якомога частіше перебувайте на свіжому повітрі. Тому що прогулянки на свіжому повітрі зміцнюють імунітет та тонізують організм, а також це найкраща профілактика респіраторних захворювань, зокрема, коронавірусної інфекції. Будьте здорові та бережіть себе!» - зазначила Олена Герасименко.

Теги

Комментарии

Новости партнеров