Геннадій Корбан розповів, якою бачить роботу очолюваної ним громадської ради Дніпра

Опубликовано Татьяна Кобылева - ср, 04/03/2020 - 20:55
Геннадій Корбан

 У громадській раді при міськраді Дніпра найближчим часом з’явиться бек-офіс, до якого зможуть звертатися мешканці.

При об’єднанні також працюватимуть дванадцять різнопрофільних комітетів. Новий очільник ради Геннадій Корбан серед основних її завдань назвав контроль виконавчої влади через думку громади.

«Коли ти – ділова та заможна людина, але нічого не робиш для тих, хто довкола тебе, то все це нічого не варте. Тобі стає некомфортно жити там, де люди живуть погано. Тож, якщо я маю таку можливість, чому я не можу присвятити себе хорошим справам. Я люблю це місто і хочу зробити щось для людей», – сказав Геннадій Корбан під час пресконференції 4 березня.

Очільник громадської ради при міській раді Дніпра також наголосив на важливості подальшого формування культурного середовища. Геннадій Корбан анонсував, зокрема, відкриття у Дніпрі великого культурного центру – альтернативного, недержавного і цікавого для всіх. За його словами, резидентами там уже погодилися бути культурне посольство Чехії та французький культурний центр «Alliance française». Говорячи про свої перспективи у міськраді, пан Корбан зауважив, що більше за політичні висування нині йому імпонує «мерія добрих справ».
 

Теги