Борис Філатов розповів, якою буде відремонтована амбулаторія в Індустріальному районі

18/06/2020 - 14:20
Борис Филатов

У Дніпрі тривають капітальні ремонти медичних центрів. Нині роботи розпочали в одній з амбулаторій Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 9, що по вул. Батумській, 13.

«У нас є програма, котра передбачає наведення ладу на перших поверхах і вхідних групах центрів медико-санітарної допомоги. Ми робимо все по-європейськи – з використанням якісних матеріалів. З бюджету міста виділено чималу суму.  Це необхідно не лише для маломобільних груп (ми робимо пандуси і відповідні заниження), а й взагалі для всіх людей», – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов під час огляду перебігу ремонту 18 червня. (https://youtu.be/MObInJJ5NbI)

Будівлю амбулаторії звели майже пів століття тому. Утім жодного капітального ремонту за цей час не було. Головною проблемою стали комунікації. Через відсутність підвального приміщення труби вкладали під підлогу, однак з роками мережі почали забиватися і прогнивати. Тут були проблеми з опаленням, каналізацією та водопостачанням. 

Комунікації замінять і переукладуть так, щоб вони технічно були доступні для обслуговування, – каже головний інженер фірми-підрядника Станіслав Головатий. (https://youtu.be/SZJtc5wKAf4)

х

Водночас в амбулаторії облаштують пандус, приведуть до ладу ґанок і сходи, зроблять тактильні позначки. На вході поставлять нові двері – зручні для маломобільних груп населення. Також переобладнають реєстратуру та санвузли, зроблять зону для дитячих візків. А ще – встановлять системи протипожежної та охоронної сигналізації. 

Генеральна директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 9 Галина Одінцова переконана: після ремонту амбулаторія стане не лише комфортнішою для пацієнтів, а й дозволить тутешнім лікарям гідно конкурувати з приватними медичними закладами. 

ш

«До ремонту умови, в яких працювали лікарі, залишали бажати кращого. Тож дякуємо профільному департаменту, нашому міському голові (Борису Філатову, – ред.) за те, що наш центр потрапив до переліку реконструкцій. Її роблять з урахуванням усіх вимог», – повідомила Галина Одінцова. (https://youtu.be/k1-jPZxfvPQ)

Ремонт в амбулаторії, котра обслуговує майже 22,5 тис. мешканців Індустріального району, планують закінчити вже у вересні.

 

Новости партнеров