У Дніпрі зруйновано склад ВООЗ унаслідок російської атаки

У Дніпрі під час російської атаки було повністю зруйновано гуманітарний склад Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Про це повідомив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус на платформі X.

Події на складі

В день обстрілу на складі перебували співробітник ВООЗ та водії, які допомагали евакуювати вантажі ще до удару. Завдяки їхнім зусиллям вдалося вивезти 130 піддонів із близько 300 із гуманітарного вантажу, зокрема медичні засоби, та залишити територію перед атаками.

Призначення вантажу

На складі зберігалися медичні товари, які мали забезпечувати лікарні та медичні установи на прифронтових територіях. За даними ВООЗ, постраждалих внаслідок цієї атаки немає.

Заяви керівництва ВООЗ

Тедрос Аданом Гебреєсус наголосив на необхідності припинення нападів на систему охорони здоров’я та нагадує, що навіть у час війни існують міжнародні правила про захист медичної сфери.

Від початку повномасштабного вторгнення в Україну ВООЗ зафіксувала понад 3,1 тисячі атак на установи охорони здоров’я.

Інші атаки в регіоні

  • Раніше внаслідок російських ударів було знищено головний логістичний склад INTERTOP Ukraine.
  • 3 серпня в Дніпрі ворожий безпілотник атакував склад корпорації «Біосфера».

Оріль міліє та цвіте: що відбувається з річкою в Дніпропетровській області