29 червня 2026 року у Дніпрі тимчасово змінено маршрути громадського транспорту через ремонтні роботи. КП «Дніпроводоканал» проводить ремонт водоводу на вул. Криворізькій, у зв’язку з чим рух транспорту перекрито на ділянці від вул. Робочої до просп. Металургів.
Зміни в автобусних маршрутах
- Автобуси №55, №75 курсуватимуть через вул. Арабатську, вул. Кленову, вул. Робочу, потім за звичним маршрутом;
- Автобус №156 їздитиме по вул. Арабатська, вул. Кленова, вул. Робоча, вул. Криворізька і далі за маршрутом;
- Автобуси №146А та №146Б об’єднані в один маршрут з кінцевими зупинками на вул. Робочій поблизу вул. Кленової і на перехресті вул. Криворізької та просп. Металургів;
- Автобуси №23 змінюють кінцеву зупинку на площу Успенську через перекриття вул. Королеви Єлизавети II, де ведуться роботи з ремонту зливової каналізації.
Коригування руху трамваїв та тролейбусів
- Рух трамваїв №16 призупинено через ремонт колії на перехресті просп. Богдана Хмельницького та вул. Чорних Запорожців;
- Трамваї №12 курсують скороченим маршрутом від площі Старомостової до вул. Сікорського;
- Тролейбуси №8 і №9 працюють до вул. Дениса Котенка без заїзду до заводу Металовиробів;
- Автобуси №32, №32К, №33, №34, №106, №127, №136 мають об’їзд через вул. Краснопільську, вул. Чорних Запорожців і просп. Богдана Хмельницького;
- Автобуси №18, №55 та №151А курсують через вул. Краснопільську;
- Кінцева зупинка автобуса №85 тимчасово перенесена на вул. Чорних Запорожців, 2А (поблизу відділення «Нова Пошта»);
- Кінцева зупинка автобуса №136А тимчасово змінена на просп. Богдана Хмельницького, 123;
- Проміжна зупинка ПК «Шинник» на просп. Богдана Хмельницького тимчасово розміщена перед перехрестям з вул. Чорних Запорожців.
Раннє завершення руху трамваїв №15
Через ремонт трамвайної колії в районі перехрестя просп. Івана Мазепи та вул. Київської, трамваї №15 завершать роботу раніше:
- Останній відхід від залізничного вокзалу — о 20:15;
- Останній відхід від вул. Криворізької — о 20:46.
Міська влада нагадує, що у Дніпрі триває оновлення електротранспорту, зокрема нещодавно місто отримало новий низькопідлоговий трамвай. Також продовжуються ремонтні роботи на дорогах, зокрема на проспекті Металургів.
