Юний дніпровський шахіст став чемпіоном України до 12 років

Юний шахіст із Дніпра Мирон Нетребка виборов золоту медаль на чемпіонаті України серед дітей до 12 років.

Про це повідомила Федерація шахів Дніпра на своїй сторінці у Facebook. Майстерність спортсмена розвиває тренер Геннадій Гутман, який системно готує Мирона до змагань різного рівня.

Досягнення Мирона Нетребки

  • Грає в шахи з 4 років.
  • У серпні 2025 року виграв дві золоті медалі на Юнацькому чемпіонаті Європи в Салоніках у дисциплінах рапід і бліц серед дітей до 8 років.
  • У листопаді 2025 року достроково став чемпіоном Європи.

Ці результати підтвердили високий рівень гри Мирона та зробили його одним із найперспективніших юних шахістів України та Європи.

Контекст та додаткові відомості

Раніше 8-річний чемпіон світу з шахів провів сеанс одночасної гри на 20 дошках з ветеранами. У Дніпрі функціонують спеціалізовані школи і клуби, де діти можуть вивчати шахову майстерність.

Мирон Нетребка вже давно став відомим у шаховому середовищі, а його результати свідчать про важливість розвитку шахів у нашому регіоні.

Кар’єр на Червоному Камені у Дніпрі: історії та небезпеки