У Дніпрі розпочато підготовку до новорічних свят з встановленням головних символів свята – новорічних ялинок. Перша з них з’явилася у парку Шевченка, де комунальники провели відповідні роботи. Місто планує прикрасити декілька локацій, включаючи різні парки та сквери, щоб місцеві жителі могли насолоджуватися атмосферою святкового періоду. Складні часи не стануть на заваді святковому настрою мешканців, повідомляє місцеве видання ‘Наше місто’.
У Дніпрі встановили новорічну ялинку в парку Шевченка
Опублікувати у
Дніпро
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Дніпро
Тимчасові зміни руху громадського транспорту у Дніпрі 28 червня
Опубліковано
Наумова Вікторія
Опублікувати у
Дніпро
У Дніпрі минулої ночі пролунало 4 повітряні тривоги
Опубліковано
Наумова Вікторія
