«Важкувато, але це справа воїна»: рекрути розповіли про «нульовий день» БЗВП у морпіхів

о

У 38 окремій бригаді морської піхоти добровольці підписали «Контракт 18-24» та проходять «нульовий день» базової загальної підготовки військовослужбовців.

«Рекрутів чекає фізичне навантаження, індивідуальне виховання, топографія, інженерна підготовка і все те, що необхідно на полі бою, щоб не померти, щоб жити і вбивати ворога. Ми пройшли багато від 2014 року, загартувались у боях, і ми зараз передамо весь свій досвід їм», — каже інструктор.

Він знайомить рекрутів з майбутнім тернистим шляхом морського піхотинця.

«Важкувато, звичайно, але це справа воїна. Вона має завжди бути такою», — запевняє один з рекрутів.

«Коли ти сидиш вдома, відчуваєш себе лінивою людиною. А тут ти взяв собі баул, уявив, що ти справжній чоловік і несеш його крізь силу, крізь зуби. Ти його несеш, бо ти справжній чоловік, ти сильний, ти стаєш сильніше і хоробріше», — каже інший новобранець.

 

Джерело: АрміяInform.

о

Ситуація з водопостачанням на Лівобережному-3: тривають промивання мереж, організовано підвезення технічної води

о

У Дніпрі падають ціни на ліки: до переліку додали понад 100 препаратів