Урочисте підняття великого українського стяга до Дня Державного прапора відбулося в Дніпрі

а

23 серпня в Дніпрі на ранковій церемонії відбулося урочисте підняття державного прапора. Запрошені до участі у заході військові з України, а також керівники місцевої адміністрації та області активно долучились до заходу.«Як наш Державний прапор майорить над мирними містами, так само здійметься і над всіма деокупованими територіями. Символ тепла єдності та спраглості до свободи. Знані у всьому світі кольори мужності та незламності», — сказав мер Дніпра Борис Філатов, наголосивши, що місто продовжує системно допомагати. Пам’ять всіх полеглих у війні з росією тут вшанували хвилиною мовчання. «Наш. Рідний. Він із сині українського неба і золота пшеничного колосся. Державний прапор. Його ретельно ховали від загарбника мешканці окупованих населених пунктів. А потім розгортали, зустрічаючи оборонців», — сказав керівник ДніпроОВА Сергій Лисак.

м

м

Як у Дніпропетровській області вирощують кавуни з херсонською душею (Ексклюзив)

Дніпро

У Дніпрі учнів, які нещеплені від кору, планують не допускати до офлайн-навчання