Днепр Час

НА ОСТРИЕ СОБЫТИЙ
telegram

Мер Дніпра Борис Філатов разом зі скаутами міста зустрівся з колишніми політичними в’язнями

21/05/2019 - 18:43

21 травня міський голова Дніпра Борис Філатов разом із юними скаутами зустрівся з колишніми політичними в’язнями. Свого часу після звільнення з таборів вони знайшли нову домівку у Дніпрі. Тим, хто пережив хвилі арештів і репресій минулого століття, очільник Дніпра вручив грошові сертифікати.

«Ця унікальна зустріч – можливість для наших юних поколінь зустрітися з людьми, котрі виборювали незалежність країни. З тими, для кого Дніпро став новою домівкою після сталінських таборів. Переконаний, що ці сертифікати на отримання 25 тис. грн кожному – це, мабуть, найменше з того, чим наша міська рада може віддячити цим людям», – сказав Борис Філатов. 

На зустріч із дніпровськими скаутами прийшли Павло Скородень, Марія Засіменко-Бонацька та Петро Кізима. У кожного – своя непроста історія, в якій мали місце репресії, тортури в таборах і довгоочікуване звільнення. У 1940-х роках минулого століття у кожного з них відібрали свободу з різних причин – за зберігання забороненої тоді літератури, критику радянського режиму.

Новости партнеров

Новости партнеров

Уважаемые посетители! Вместе мы сделаем сайт лучше!

Если Вы увидели ошибку в тексте статьи, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. В появившемся окне нажмите "Отправить сообщение". Автор материала мгновенно получит сообщение и сможет оперативно исправить ошибку.

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.