рк

18 сен, 2020
У Дніпрі капітальний ремонт Селянського узвозу планують завершити достроково вже у жовтні. Хоча погода внесла корективи в робочий графік, і двічі доводилося ставити роботу на паузу.
17 сен, 2020
Сімнадцятого вересня в Дніпровській міській раді в рамках чергового засідання комісії Громадського контролю депутати, громадськість та представники департаменту соціальної політики обговорили найактуальніше в розвитку соціальної галузі
17 сен, 2020
Днепровская городская избирательная комиссия приняла единогласное решение о регистрации Бориса Филатова кандидатом в мэры Днепра.
17 сен, 2020
26 та 27 вересня в Дніпрі відбудеться четвертий Всеукраїнський фестиваль блогерів «Дніпровський пост».
17 сен, 2020
Все чаще в рекламе разных сфер бизнеса можно встретить, ещё недавно диковинное слово cashback.
16 сен, 2020
Сегодня, 16 сентября, губернатор Днепропетровской области Александр Бондаренко вместе с представителями компании DCH, руководителями госпредприятий «Фининпро» и «Укринфрапроект» браво отчитались на начале строительства новой полосы в М
16 сен, 2020
З 10 жовтня в Дніпрі буде оголошено місячник  озеленення міста. У ньому візьмуть участь комунальні підприємства, підпорядковані міській раді.
16 сен, 2020
Люди, которым небезразлично, что происходит в их территориальных громадах, патриоты своих городов объединяются вокруг одной идеи — люди на местах должны иметь возможности и полномочия, чтобы делать свою жизнь лучше.
16 сен, 2020
В Днепре за последние годы активно развивают зеленые зоны и внедряют энергоэффективные технологии. Такие проекты являются одними из приоритетных в развитии города. 
16 сен, 2020
По результатам опроса Социологической группы «Рейтинг» проведенного 3-6 сентября 2020, 68% опрошенных считают, что дела в Украине идут в неправильном направлении и только 18% — оценивают вектор развития дел как правильный, сообщает
15 сен, 2020
В Днепре многие родители обеспокоены вопросом медицинского обслуживания в школах.
15 сен, 2020
У Дніпрі відбулися збори місцевої організації політичної партії Пропозиція, де її учасники одноголосно висунули Бориса Філатова кандидатом у мери міста. 
15 сен, 2020
У Дніпрі, на вулиці Моніторній, 7 (ж/м Парус), закінчується будівництво зливової каналізації, якої ніколи не було. Через це тут постійно виникала проблема відтоку дощової води.
15 сен, 2020
Стиральная машина не самая бюджетная покупка, поэтому выбирать технику такого рода нужно осторожно, чтобы не выбросить деньги на ветер.
15 сен, 2020
«Вечно третий» кандидат на выборах Загид Краснов использует крайне сомнительные социологические опросы, чтобы манипулировать общественным мнением и повысить свои шансы на выборах.
14 сен, 2020
Спроби змінити систему державного нагляду за органами місцевого самоврядування – це неприкритий тиск провладної коаліції на своїх політичних опонентів напередодні місцевих виборів.
14 сен, 2020
На украинском рынке недвижимости в 2020 году несложно найти предложения от застройщиков по продаже квартир уже с ремонтом – въезжай и живи или сдавай в аренду.
13 сен, 2020
Феерический праздник, который власть Днепра и мэр Филатов организовали в День города для всех жителей, уже вызвал взрыв черной зависти у Зе-власти.
12 сен, 2020
Увечері святкової суботи у Дніпрі на капітально відремонтованій площі Шевченка виступили музиканти зі світовими іменами.
12 сен, 2020
У Дніпрі на майданчику біля Державного цирку відбувся Святковий ярмарок. Під час його проведення було встановлено національний рекорд з випікання піци в українському орнаменті.
12 сен, 2020
Те, що після багатьох років пошуку, нарешті вдалося віднайти могилу Олександра Поля, мер Дніпра Борис Філатов назвав історичною для міста подією.
12 сен, 2020
У Дніпрі на Січеславській Набережній (навпроти готелю Дніпропетровськ) на вшанування Дня міста відбувся Всеукраїнський фестиваль духових оркестрів «Dnipro Spirit of orchestras».
12 сен, 2020
Набережна у Дніпрі — найдовша в Європі. Нині у місті комплексно взялися за її облаштування за світовим урбаністичним трендом — розлога пішохідна зона, лавочки, велодоріжки і якісне освітлення.
12 сен, 2020
12 вересня Дніпро відзначає свій День народження. Вже традиційно свято урочисто відкрили біля пам'ятника першому почесному громадянину міста Олександру Полю.