У Лилии Ребрик пополнение в семье (фото)

13/10/2020 - 06:01
У Лилии Ребрик пополнение в семье

У Лилии Ребрик пополнение в семье

На днях исполнилась мечта старшей дочери Лилии Ребрик Дианы.

Девочке подарили собаку. В своем микроблоге телеведущая рассказала, как произошло знакомство семьи с четверолапым другом и сколько понадобилось времени дочке, чтобы уговорить родителей пойти на такой шаг. Кроме того, артистка призналась, что домашний питомец в их семью попал от Насти Каменских, пишет Теленеделя.

Пост про суцільну любов і дитяче щастя. Це сталося! Три роки вмовлянь від Діани, півроку вибору породи, два з половиною місяці очікування, поки підросте! І ось нарешті мрія Діани здійснилася! Вітайте нового члена «дикої сімейки» ‒ дівчинка породи бішон фрізе на ім‘я... Ще думаємо. Певно, неважко здогадатися з чиїх турботливих рук ми отримали наше диво, ‒ написала Лилия, отмечая в посте Настю Каменских.

У Лилии Ребрик пополнение в семье

Актриса добавила, что ее дочь не просто просила родителей приобрести собачку, но и ответственно к этому готовилась, читая необходимую литературу:

Ви тільки вдумайтеся, Діана у свої 8 років перечитала купу ветеринарної літератури! І це не перебільшення! Вона настільки пірнула з головою у цю тему на шляху до здійснення мрії, що тепер знає всі породи, що кому притаманно і як кого виховувати! Що ж - теорію здала на відмінною! Тепер подивимось, як буде на практиці!

У Лилии Ребрик пополнение в семье

Новости партнеров