У Дніпрі на проспекті Героїв облаштовують зону відпочинку

06/05/2020 - 14:06
Автор: Анастасия Кацай
У Дніпрі на проспекті Героїв облаштовують зону відпочинку

У Дніпрі на проспекті Героїв, між будинками № 9 та № 11, облаштовують сквер. На площі у 2 300 кв. м планують встановити бордюри, сформувати та заасфальтувати пішохідні доріжки.  

«Мешканці цього району вже неодноразово зверталися з проханням щодо облаштування зони відпочинку. Тож наразі у сквері ведуться підготовчі роботи до асфальтування, знімають старий та встановлюють новий бордюрний камінь, вивозять сміття. Орієнтовна вартість робіт становить близько 2,5 млн грн. Завершити облаштування скверу плануємо до кінця травня», – розповів заступник начальника управління з благоустрою департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Дмитро Коробов.

«Ми дуже задоволені, що в нас нарешті буде облаштований сквер. З нетерпінням чекаємо, коли з малечею кататимемося на велосипедах, скейтах, роликах», – сказала жителька будинку № 9 Юлія.

Юрій є місцевим мешканцем уже понад 30 років, каже: таке облаштування проводять тут уперше.

«На моїй пам’яті вперше за довгі роки відбувається ремонт цього скверу. І це дуже добре, адже тепер з’явиться чудове місце відпочинку для мешканців району», – сказав чоловік.

Теги материала

Об авторе

Анастасия Кацай

Новости партнеров