Днепр Час

НА ОСТРИЕ СОБЫТИЙ

Борис Філатов: «Госпітальєри» матимуть забезпечення з міського бюджету

14/10/2018 - 18:00

У мерії Дніпра створять комунальне підприємство «Госпітальєри». Це дозволить відомому українському волонтерському медичному батальйону отримувати фінансову підтримку з міського бюджету. Про це мер Дніпра Борис Філатов заявив під час зборів Національного руху «Державницької ініціативи Яроша» 14 жовтня. 

«Почуваюся, як у великій родині. Я дуже радий, що зараз ця подія відбувається саме у Дніпрі. У місті, де все починалося. Де разом нам вдалося зупинити цю наволоч – російську навалу. Є одна тільки теза: ніколи не забувати відчуття, яке було у 2014 році. Коли люди різних національностей, різного віросповідання мали спільні відчуття – разом і до кінця та брат за брата. Зараз ми можемо перемогти зовнішнього ворога. Наша сила – у єдності. Ще одне. Буде створено нове комунальне підприємство, і всі «госпітальєри» перейдуть на кошт місцевого бюджету», – сказав очільник Дніпра. 

Також під час зборів волонтери з Хмельницького передали Борису Філатову дерево калини – як символ єднання волонтерських рухів. До Дня захисника України бійці Української добровольчої армії, які брали участь в бойових діях на Сході України, отримали нагороди та відзнаки. 

«Сьогоднішній день є символічним для добровольчого руху України, для Української добровольчої армії. Ми завжди допомагали й робили це доволі ефективно. Там, де були і є сьогодні добровольці, там завжди війна йшла трошки інакше», – зауважив командувач УДА Дмитро Ярош.

Новости партнеров

Новости партнеров

Уважаемые посетители! Вместе мы сделаем сайт лучше!

Если Вы увидели ошибку в тексте статьи, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. В появившемся окне нажмите "Отправить сообщение". Автор материала мгновенно получит сообщение и сможет оперативно исправить ошибку.

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.