Днепр Час

НА ОСТРИЕ СОБЫТИЙ
telegram

Борис Філатов звернувся до керівництва держави та політичних партій

09/02/2018 - 17:38
Борис Філатов

Мер Дніпра Борис Філатов просить керівництво держави, політичні партії та суспільство не ігнорувати заклики до міжнаціональної ворожнечі. Так очільник міста відреагував на скандал, що спровокував депутат «Опозиційного блоку» Сергій Суханов.

«Я офіційно звертаюся до керівництва держави. Поки ви не посадите за ґрати хоча б одного виродка, який закликає до міжнаціональної ворожнечі, наша країна не має майбутнього. Я офіційно звертаюся до політичних партій. Поки ви триматимете у своїх рядах таких покидьків, наша країна не має майбутнього», – зазначив Борис Філатов.

Зранку 9 лютого через конфлікт з одним із міських активістів депутат міськради Сергій Суханов виклав на своїй сторінці у соцмережі допис із закликом влаштувати у Дніпрі єврейські погроми.
Водночас депутат, який також є керівником Жовтневої районної організації «Опоблоку», членом політради його міської та обласної організацій та офіційним помічником народного депутата Олександра Вілкула, вживав брудну лайку та погрожував почати «визвольний рух».

Згодом Сергій Суханов видалив допис, а наразі і попередній пост від 7 лютого, в якому стверджував, ніби єврейська громада України протягом трьох років спонсорувала нацистів.

Новости партнеров

Новости партнеров

Уважаемые посетители! Вместе мы сделаем сайт лучше!

Если Вы увидели ошибку в тексте статьи, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. В появившемся окне нажмите "Отправить сообщение". Автор материала мгновенно получит сообщение и сможет оперативно исправить ошибку.

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.