Днепр Час

НА ОСТРИЕ СОБЫТИЙ
telegram

У Дніпрі застосували унікальну технологію захисту асфальту від льоду

21/03/2018 - 15:14
днепр дорога

У ніч на 21 березня у Дніпрі випало ще близько 20 сантиметрів снігу, а дороги вкрилися льодом. Для боротьби зі стихією задіяли всю комунальну техніку. Про це під час брифінгу 21 березня повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

«Погодні умови сьогодні вночі були одними з найважчих. Ускладнювало ситуацію й те, що за температури -7 градусів ішов дощ. Уся піщано-соляна суміш, яку ми висипали на дорогах, вже за годину вкривалася кригою. Через це доводилося посипати повторно. Сьогодні вночі ми вперше використали унікальний для України метод обробки доріг: за допомогою спеціальної техніки, яку ми придбали раніше, наносили гарячий соляний розчин на дорожнє покриття, вкрите льодом. Завдяки цьому всі дороги проїздні», – сказав заступник Бориса Філатова.

Михайло Лисенко наголосив на тому, що наразі жодних проблем із міським транспортом немає: «Близько 2-ї години ночі контактні мережі тролейбусів та трамваїв вкрила крига. Через це було прийнято рішення викликати водіїв та запустити порожній електротранспорт – щоб уникнути обмерзання ліній електропередач. Це мало ефект: сьогодні вранці 100% транспорту вийшло на лінію. Також усі маршрутні таксі міста виїхали на роботу за графіком».

Заступник міського голови додав, що наразі перед комунальниками ставлять два завдання: вивезення снігу в радіусі 10 метрів від зупинкових комплексів, мостів, основних магістралей та червоних ліній, а також розчищення снігу на внутрішньоквартальних дорогах.

Новости партнеров

Новости партнеров

Уважаемые посетители! Вместе мы сделаем сайт лучше!

Если Вы увидели ошибку в тексте статьи, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. В появившемся окне нажмите "Отправить сообщение". Автор материала мгновенно получит сообщение и сможет оперативно исправить ошибку.

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.