Днепр Час

НА ОСТРИЕ СОБЫТИЙ

У Дніпрі відбудеться десята ювілейна церемонія нагородження за найкращі спортивні досягнення

12/02/2019 - 17:42

13 лютого у Дніпрі проведуть десяту ювілейну церемонію нагородження «Найкращі спортивні досягнення Дніпра 2018».

Ця подія відбудеться у КДЦ «Менора» («Будинок Пчолкіна») о 16:00. Про це під час прес-конференції повідомила виконавчий директор громадської організації Start Dnipro Світлана Ліщинська.  
«Дуже радує, що цей захід відбувається у нашому місті вже десятий рік поспіль. Щоразу церемонія стає кращою та більшою, тому що кількість номінантів зростає, а значить, зростає й кількість досягнень. Якщо у минулі роки в номінації «Найкращий спортсмен року» було 5-6 претендентів, то зараз їх понад 10. Щоразу ми намагаємося придумати щось нове. Цього року, наприклад, переможців визначали за допомогою таємного голосування. Тож інтрига зберігатиметься до останнього», – розповіла Світлана Ліщинська.
На ювілейній церемонії буде представлено 14 номінацій, які охоплюють усі спортивні сфери міста. Цьогорічне нововведення – «Приз глядацьких симпатій» та нагорода «Люди, які нас вразили». За словами Світлани Ліщинської, на церемонію збереться вся спортивна еліта міста, феєрична подія супроводжуватиметься лазерним шоу. 
«На мою думку, у нашому місті досить вдало було обрано такий вектор розвитку, як програма «Дніпро – спортивна столиця». Завдяки спортивним подіям до Дніпра приїздить багато людей. У 2018 році у нас відбулося 354 спортивних заходи. Найбільші з них – чемпіонат Європи з регбі, міжнародний ATB Dnipro Marathon, кубок Європи з тріатлону. Завдяки цим подіям наше місто стає більш відомим та отримує додатковий стимул для розвитку», – підсумувала Світлана Ліщинська.

Новости партнеров

Новости партнеров

Уважаемые посетители! Вместе мы сделаем сайт лучше!

Если Вы увидели ошибку в тексте статьи, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. В появившемся окне нажмите "Отправить сообщение". Автор материала мгновенно получит сообщение и сможет оперативно исправить ошибку.

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.