Днепр Час

НА ОСТРИЕ СОБЫТИЙ

Інформація про підкуп виборців у міськраді не підтвердилася

12/02/2019 - 13:17
горсовет

Поліція перевірила повідомлення, яке надійшло 9 лютого по телефону до Шевченківського відділення поліції.

Зокрема, повідомлялося, що у приміщенні Дніпровської міської ради відкрито купляють голоси виборців. Інформація була внесена до журналу єдиного обліку. Під час перевірки з’ясувалося, що виплати громадянам відбуваються відповідно до рішення  Дніпровської міської ради від 24.10. 2018 року «Про затвердження Положення про призначення та надання адресної матеріальної допомоги окремим категоріям громадян». Підстав для внесення відомостей до ЄРДР не виявлено.

Також поліція спростовує інформацію, викладену в одному із ЗМІ, про «масову відпустку керівництва ГУНП». Повідомляємо, що начальник ГУНП в Дніпропетровській області перебуває у запланованій відпустці. Його заступники та весь особовий штат поліції області реєструють та розслідують кожне повідомлення стосовно порушень виборчого законодавства та інших злочинів.

 

Новости партнеров

Новости партнеров

Уважаемые посетители! Вместе мы сделаем сайт лучше!

Если Вы увидели ошибку в тексте статьи, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. В появившемся окне нажмите "Отправить сообщение". Автор материала мгновенно получит сообщение и сможет оперативно исправить ошибку.

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.