Днепр Час

НА ОСТРИЕ СОБЫТИЙ

Чим здивує Прямий канал у Новорічну ніч

28/12/2018 - 17:09
Прямой телеканал

Що нового готує Прямий до Нового року?

Ми розширюємо своє спілкування з людьми, ми більше намагаємося виходити на особисті відносини. Так, наприклад, з 20 грудня всі програми на Прямому стали доступні для людей з порушенням слуху. Перекладачі жестової Мови працюють на каналі 24 години, переводячи не тільки новини, але і все інше. А у випуску о 19:45 саме перекладачі стали ведучими, що говорять голосом і мовою жестів. Такого не було в світі ще ніколи. Ми раді, що виконуємо соціальну місію, при цьому, робимо процес і проект модним і сучасним.

До нового року ми зробили спеціальні програми. Ми будемо підводити підсумки року, покажемо всі найважливіші, хороші і погані події. Ми підведемо рік, як і належить інформаційному каналу - розумно і сміливо.

18:00 Великий Новорічний ефір Прямого каналу. Будуть всі!

В нашому вечірньому ефірі найбільше в Україні музичне шоу Михайла Поплавського. О 20:20 його неймовірне за своєю яскравості, кількості людей на сцені, костюмам, світла шоу «Я у тебе один» почне свій ефір. Мадонна і Елтон Джон заздрили, якщо б побачили, що витворяє на сцені МіхалМіхалич і його ДВІ ТИСЯЧІ артистів на сцені.

Рівно опівночі - Новорічна промова Президента Петра Порошенка. А після неї - Мега-концерт з Оперного театру і суперпозитивний настрій!!!

Підсумки активного року і музика - все, що потрібно розумному глядачеві. Глядачеві Прямого каналу. До зустрічі в Новорічну ніч!

Новости партнеров

Новости партнеров

Уважаемые посетители! Вместе мы сделаем сайт лучше!

Если Вы увидели ошибку в тексте статьи, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. В появившемся окне нажмите "Отправить сообщение". Автор материала мгновенно получит сообщение и сможет оперативно исправить ошибку.

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.