Днепр Час

НА ОСТРИЕ СОБЫТИЙ

Борис Філатов проінспектував перебіг ремонту ліфтів і покрівель у Дніпрі

25/05/2018 - 14:34

25 травня міський голова Дніпра Борис Філатов перевірив, як ремонтують ліфти та дахи у різних районах міста.

Мер наголосив, що заміна покрівель – елемент комплексної технологічної мапи ремонту будинків. Борис Філатов також подякував містянам, які з розумінням ставляться до проведення робіт.
«Ми проінспектували нові ліфти. Цього року ми зробимо справжній прорив у капітальному ремонті підйомників. До кінця 2018-го плануємо виконати все обіцяне. Десь півроку тому близько 50% ліфтів лише у Шевченківському районі не працювали взагалі. Це фактично трагедія, що стосується кожного мешканця», – сказав Борис Філатов.
Так, у дев'ятиповерхівці на вул. Запорізьке шосе, буд. 2-а оновили ліфти у першому та четвертому під'їздах. Старі кабіни відпрацювали вже понад чверть століття. Підйомники часто зупинялися. На це скаржилися люди. Нині у ліфтах замінили станції керування, двигуни, редуктори, двері, канатні системи. Кабіни та кнопки тут – антивандальні. Нещодавно в цьому будинку оновили й м'яку покрівлю. А ще у третьому, п'ятому й десятому під'їздах відновили роботу ліфтів, розкрадених кілька місяців тому.
Загалом у Дніпрі капітально відремонтували вже 72 ліфти. Перш за все беруться за підіймачі, що стояли зламані найдовше. Нові ліфти, що ними обладнують будинки, – виробництва білоруського заводу.
Мер Дніпра також перевірив якість ремонту покрівель у будинках № 113, 115, 121 на вул. Каруни. Їх зводили приблизно у 50-ті роки минулого століття. Від людей було багато нарікань на стан дахів. Нині у цих трьох будинках капітально відремонтували покрівлі. Шифер замінили на металочерепицю – згідно з новими нормами. Також поклали теплоізоляцію та гідробар'єр. Капітальний ремонт покрівлі будинку № 117, що по сусідству, стартує вже у червні.
«Капітальний ремонт покрівель за кошти бюджету тут провели чи не вперше за всю історію існування будинків. Ставимо металочерепицю. Матеріали здебільшого вітчизняного виробництва. Загалом вартість робіт чимала. Та ми маємо забезпечити комфортне життя нашим землякам у різних районах», – наголосив очільник міста.
Та попри нещодавню заміну покрівлі, у даху одного з будинків уже просвердлили дірку для супутникової антени. Пожильці кажуть: за іронією долі, це зробив чоловік, який раніше найбільше скаржився на протікання покрівлі.
Загалом до кінця року планують капітальну заміну 250 покрівель.
Водночас мер Дніпра закликав містян відповідально ставитися та берегти комунальне майно. Адже, попри багатомільйонне фінансування, розкрадання й пошкодження можуть звести всю роботу нанівець.
Нагадаємо, у Дніпрі триває операція «Дамоклів меч». У її рамках припинено роботу близько 200 незаконних пунктів прийому металобрухту. Кількість випадків розкрадання кабелів та інших металевих деталей знизилася в десять разів. Борис Філатов наголосив, що така комплексна робота допомагає якісно змінити ситуацію в місті.

Новости партнеров

Новости партнеров

Уважаемые посетители! Вместе мы сделаем сайт лучше!

Если Вы увидели ошибку в тексте статьи, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. В появившемся окне нажмите "Отправить сообщение". Автор материала мгновенно получит сообщение и сможет оперативно исправить ошибку.

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.