рк

14 июл, 2020
Економічна криза, яка зараз накрила і Україну, і увесь світ, вимагає від бізнесу адаптації до нових умов. Що робити, куди йти – сьогодні, як ніколи, для підприємців важливо швидко знайти відповіді на ці питан
14 июл, 2020
Питання грального бізнесу потрібно обов‘язково обговорювати з територіальними громадами. Водночас вже протягом року центральна влада йде лише за логікою зведення рахунків із місцевим самоврядуванням. 
13 июл, 2020
11 кабінетів та 8 досвідчених лікарів у власній поліклініці КП «Дніпровський електротранспорт» обслуговують близько 2 500 працівників підприємства.
13 июл, 2020
Центральная власть по всей стране занимается циничным давлением на местное самоуправление. Среди так называемых рычагов воздействия — административный ресурс.
11 июл, 2020
«Пропозиция» — партия, которая не является властью или оппозицией. В первую очередь она занимает конструктивную профессиональную позицию относительно усиления полномочий и ответственности для местного самоуправления.
11 июл, 2020
Партия «Пропозиция» – новая программная политсила, которая стремительно набирает рейтинг по всей стране.
9 июл, 2020
В Днепре разработали онлайн-карту бесплатных парковок. Они расположены по всему городу. 
9 июл, 2020
Квартиры, увесистая ювелирка, ценные часы и миллионы под подушкой. Все это лишь часть внушительного состояния семьи нардепа-мажоритарщика от «Слуги Народа» из Днепра Максима Бужанского. Часть, которая официально задекларирована.
8 июл, 2020
У Дніпрі з 2016 року відбуваються суттєві зміни у плануванні міської території. Серед іншого почали упорядковувати пакувальний простір, розміщення МАФів та інших об’єктів благоустрою й інфраструктури.
8 июл, 2020
У Дніпрі міський департамент транспорту та транспортної інфраструктури в рамках програми «Смерть маршруткам!» розпочав третю хвилю перевірок технічного та санітарного стану автобусів.
8 июл, 2020
Согласно данным опроса "Социс" в июне 2020-го, партия "Пропозиция" среди лидеров т.н.
8 июл, 2020
Цей тиждень став показником ефективної роботи національної поліції області – лише за останні кілька днів правоохоронцям вдалося викрити наркокортель, порностудію, публічний дім та схованку зі зброєю.
7 июл, 2020
Аби зменшити кількість нещасних випадків на воді, а також вчасно надати допомогу при тепловому або сонячному ударах, представники служби порятунку та комунального підприємства  «Госпітальєри» провели інструктаж для відпочивальників.
3 июл, 2020
Влада має розглядати місцеве самоврядування як партнера, а не конкурента. Органи місцевого самоврядування повинні отримати ширші повноваження.
2 июл, 2020
Большинство украинцев возможной причиной будущего экономического кризиса осенью 2020 года считают некомпетентность власти.
1 июл, 2020
Проблема вандалізму сміттєвих баків актуальна для багатьох цивілізованих країн, які використовують сучасні контейнери єврозразка. Такі стоять і по всьому Дніпру.
1 июл, 2020
У Дніпрі слухачі Університету третього віку продовжують проводити літнє спортивне дозвілля на свіжому повітрі. Так, 1 липня у парку ім. Т. Г. Шевченка життєлюби з 8-ї ранку робили зарядку. Вона тривала близько години.
1 июл, 2020
У Дніпрі відділення міського центру соціальної допомоги, котре опікується наданням послуг бездомним особам та особам з низьким рівнем доходів, отримало власну будівлю. У новому приміщенні є можливість розміщувати втричі більше людей.
30 июн, 2020
У Дніпрі тривають системні ремонти медичних закладів. Нині продовжують капітальну реконструкцію центру первинної медико-санітарної допомоги № 5, що у Новокодацькому районі.
30 июн, 2020
Центр Разумкова обнародовал результаты социологического исследования настроений населения в июне.
30 июн, 2020
У Дніпрі постійно фіксуються прояви вандалізму щодо об’єктів благоустрою та комунального майна.
26 июн, 2020
Народный депутат от фракции «Слуга Народа» Максим Бужанский возобновил прием граждан, пригласив своих избирателей через социальную сеть Facebook. 23 и 25 июня — двери открыты, — заявил нардеп.
26 июн, 2020
У Дніпрі розробляють рішення щодо встановлення адресних табличок на багатоквартирних будинках за єдиним зразком.
26 июн, 2020
З поступовим послабленням карантину Університет третього віку у Дніпрі розпочинає урізноманітнювати дозвілля слухачів. Для безпеки життєлюбів було запроваджено безконтактні квитки.
26 июн, 2020
26 червня на Алеї прапорів біля Дніпровської міської ради урочисто підняли стяг кримських татар на честь Дня кримськотатарського прапора. Свято відзначається із 2010 року.