Днепр Час

НА ОСТРИЕ СОБЫТИЙ

Порошенко під час візиту до Дніпра пообіцяв місту новий аеропорт і роль повітряного хаба

17/05/2018 - 15:30

17 травня, під час робочого візиту до Дніпра, Президент України Петро Порошенко заявив, що підтримує ініціативу щодо оновлення нинішнього аеропорту в місті.

Глава держави зазначив, що Дніпро, як і столиця та інші українські міста, повинен мати якісне та ефективне летовище. «Ми маємо зробити все можливе, щоб прийшов новий інвестор. Щоб була зведена будівля аеропорту, і Дніпро перетворився на повітряний хаб. Щоб кошти і місцевого, і державного бюджету були спрямовані на капітальний ремонт злітної смуги», – сказав Петро Порошенко. За його словами, летовище має бути комфортним перш за все для туристів, кількість яких повинна зростати завдяки безвізовому режиму з Європейським Союзом. Петро Порошенко також подякував, зокрема, меру Дніпра Борису Філатову, голові обласної державної адміністрації Дніпропетровщини Валентину Резніченку та народним депутатам, спільна робота яких допомогла зрушити з місця питання аеропорту. 

 

Новости партнеров

Уважаемые посетители! Вместе мы сделаем сайт лучше!

Если Вы увидели ошибку в тексте статьи, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. В появившемся окне нажмите "Отправить сообщение". Автор материала мгновенно получит сообщение и сможет оперативно исправить ошибку.

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.