Днепр Час

НА ОСТРИЕ СОБЫТИЙ

Студентов и преподавателей ДНУ "выгоняют" из учебного корпуса

20/10/2017 - 06:40

В крупнейшем ВУЗе Днепра назревает нешуточный скандал. Из второго корпуса университета отселяют студентов и преподавателей из-за плачевного состояния помещения, которое требует основательного ремонта и непригодно для проведения занятий.

Как обстоят дела и что предлагают взамен рассказала доцент кафедры социальной психологии и психологии управления ДНУ, кандидат психологических наук Дина Носенко. На своей странице в фейсбук она опубликовала открытое письмо - настоящий крик души. Приводим текст в оригинале.

"Не можу далі мовчати, адже ситуація, що склалася з нашим Дніпровським національним університетом ім. Олеся Гончара є не просто критичною, а навіть ганебною!

Сьогодні нам (викладачам факультету психології, географії, економіки та центру підвищення кваліфікації) повідомили про переїзд з 1 листопада у зв’язку з тим, що університет не має коштів на утримання трьох корпусів (нічим сплачувати за опалення). Рік тому ми вже переїжджали через аварійниій стан другого корпусу, вимушені були ділити аудиторії та години викладання з іншими факультетами.

Цього року ситуація геть погіршилися, адже переїжджає номінально лише кабінет кафедри,а викладати ми маємо на «базах практики» (технікуми та інші заклади підпорядковані університету), які теж є «перенаселеними» власними студентами. До травня ми будемо викладати у другу зміну, по суботах, користуватися кабінетом кафедри можемо лише з 14:00 до 18:00 годин, тобто всі речі - студентські роботи, книги, навіть комп’ютер та принтер – ми маємо приносити і забирати кожного дня.

Я, наприклад, за власні кошти придбала мультимедійний проектор та екран, який важить 15 кг і займає багато місця, я ношу його з аудиторії в аудториію (тепер маю носити через все місто?).

У мене багато студентів, які пишуть дипломні і курсові роботи, я навіть не уявляю як проводити консультації з ними, адже кафедра знаходиться на правому, а база практики на лівому березі (зустрінемось десь посеред річки Дніпро) Я навіть розмірковувала запрошувати студентів додому, але в мене їх 8 академічних груп і я вважаю, що інші мешканці моєї квартири не дуже схвалять цю ідею.

Також нам повідомили, що січень та лютий – відпустка за власний рахунок.

Працювати в університеті завжди було моєю мрією. Незважаючи на низьку заробітну плату викладачів (соромно про це писати), на багато організаційних питань, від яких можна втратити розум, я завжди поважала та пишалася тим, що працюю в національному університеті.

Але тепер мене не полишає відчуття, що це вже перейшло усі межі. Я, як викладач, заслуговую на нормальні умови праці та поважне ставлення до мене та моїх зусиль. Я не буду мовчати про ганебний стан речей, у якому опинився факультет, коли ми, як безхатьки, маємо шукати собі місце для викладання. Я не вважаю, що це ставлення справедливе до студентів, які підписуючи контракт з університетом, розраховують на гідний рівень освіти.

Усі разом ми маємо змінити цей стан речей, який склався сьогодні з одним з наших університетів, адже інвестиції які ми робимо у вигляді знань у молоде покоління є безцінними.

Прошу Вашої допомоги або поради до кого можливо звернутися з цього приводу, адже навчання в нашому університеті завжди було престижним, але зараз це виглядає як невдала комедія.

Дякую, доцент кафедри соціальної психології та психології управління, кандидат психологічних наук Носенко Д.В."

Новости партнеров

Уважаемые посетители! Вместе мы сделаем сайт лучше!

Если Вы увидели ошибку в тексте статьи, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter. В появившемся окне нажмите "Отправить сообщение". Автор материала мгновенно получит сообщение и сможет оперативно исправить ошибку.

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.