Як заощадити на витратах: будете витрачати в кілька разів менше

Опубликовано Треплов Валерий - вт, 17/10/2023 - 10:09
ор

Не всі знають, як і на чому економити гроші. Розуміння того, як заощадити на витратах, може значно поліпшити ваше життя в цей важкий час і дозволить навіть відкласти гроші.

На чому можна заощадити в повсякденному житті - на продуктах і речах. Якщо слідувати порадам, то це не позначиться на вашому комфорті.

Як максимально заощадити на їжі

Ті хто знають, як економити гроші на їжі, можуть щомісяця відкладати пристойну суму. Якщо ви ходите на роботу в офіс, то радимо вам почати брати з собою домашню їжу, щоб не купувати її на місці з великою націнкою. Також можна заощадити гроші при походах по магазинах:

  • порівнюйте ціни в різних мережах, відстежуючи їх через сайти і додатки;
  • пакети беріть з собою, а краще - багаторазові шоппери;
  • використовуйте картки програм лояльності та кешбеків;
  • складайте списки покупок і суворо дотримуйтесь їх.

Є також ще дещо на чому можна заощадити в повсякденному житті. Йдеться про речі.

Як скоротити витрати на одяг

Для початку проведіть повну перевірку свого гардеробу. Ви можете здивуватися тому, що завалялося на верхніх полицях або позаду решти одягу. Це також допоможе вам зрозуміти, який саме одяг вам потрібно придбати, а який ще може послужити, поки ви в економ-режимі.

Далі складіть список потрібних вам речей. При виборі магазинів зверніть увагу на знижки і цінову політику бутика. Вам можуть допомогти акції, коли другу річ дають безкоштовно, або коли третя йде в подарунок. Але не поспішайте згрібати всі полиці з акційним одягом - купуйте тільки необхідне.

Завжди дотримуйтесь списку потрібного одягу - велика кількість дешевих, але непотрібних вам речей, може влетіти в пристойну суму і при цьому залишить вас з порожньою шафою.

Якщо вас не лякають секонди, то вони можуть стати корисним джерелом більш дешевого одягу. Вам також підійдуть і оголошення в інтернеті - дуже часто там можна зустріти речі в хорошому стані.

На чому можна економити в побуті

Як і у випадку з їжею, слідкуйте за акціями та рахуйте. Якщо це гель або порошок для прання, то шукайте, на скільки циклів вистачить засобу. Порівняння того, скільки коштуватиме одне прання, важливіше цінника за всю пляшку. 

Це ж стосується туалетного паперу, губок і рукавичок для миття посуду.

Не чекайте, коли щось у вас закінчиться. Якщо купити потрібну річ (мило, гель для душу, зубну пасту і т.д.), коли вона за хорошою знижкою, то в перспективі у вас з'являться зайві гроші.

За матеріалами УНІАН