Дніпрянка втрачає двокімнатну квартиру. Бо в документах продавця виявили підробку

Опубликовано Треплов Валерий - пт, 05/01/2024 - 12:07
о

Житлова афера. Дніпрянка купила двокімнатну квартиру, документи на яку виявились підробленими. Продавець зник. А суди не на користь теперішньої власниці. І незабаром жінку можуть взагалі виселити з квартири.

Двоє нотаріусів запевнили жінку, що до угоди немає жодних питань! Продавець – Чужинов Ігор запропонував в документах занизити вартість квартири, щоб платити менший податок. Врешті-решт квартиру Юлія купила, почала ремонт. Як раптом голова ОСББ повідомив неприємну звістку.

“Каже, від смерті дідуся, який тут жив, не минуло й півроку, а квартиру продали”, – каже Юлія Морозова.

В те, що з документами не все гаразд жінка дізналась тільки у третього нотаріуса.

“Вона всі угоди переглядала і каже, “Я б цю угоду не провела, бо документи викликають сумніви, я бачу, що там підроблено, щось із приватизацією, ось так вона мені сказала”, – зазначила Юлія.

Поліція відкрила кримінальне провадження. Слідчі встановили, що мав місце факт підроблення документів. Цю історію в суді супроводжують прокурори.

На підставі цього Дніпровська міська рада звернулась до суду.

“З позовом про витребування цієї квартири від особи, яка на цей момент є в реєстрі зареєстрованим власником. Так суди усіх трьох інстанцій – Ленінський суд, апеляційний суд нашої області та Верховний Суд України постановили рішення про задоволення позову міської ради. Воно було ухвалене 2023 року, яким задоволено та витребувано квартиру на користь тергромади міста”, – повідомила заступниця директора департаменту правового забезпечення Дніпровської міськради Наталія Дика.

А чоловіка, який продав квартиру, власниця знайти не може. І за місцем прописки він не з’являється.

Щоб не мати проблем під час купівлі-продажу майна потрібно перевірити майно у всіх реєстрах,-радять адвокати.

“Це реєстр речових прав на нерухоме майно, з нього можна дізнатися, як довго продавець володіє нерухомим майном. Другий реєстр – реєстр судових справ, з нього можна дізнатися, чи не судиться з продавцем хтось за це майно. 3-4-й реєстри – це виконавчі провадження та боржники. Раджу звертатися до юристів і адвокатів, які не пов’язані з рієлторами та агентствами нерухомості”, – зазначив адвокат Роман Бочкар.

Судова тяганина в історії з квартирою Юлії Морозової триває досі. На 25 січня заплановане чергове засідання. Попередньо відомо, що розглядатимуть питання про виселення жінки.

 

За матеріалами ДніпроTV.